Oleme baarmenide jõuk, kus nii mõnelgi meist tööstaaži juba kümme aastat. Kogemusi oleme kogunud Euroopas, Aasias, Ameerikas, kruiisilaevadel ja loomulikult parimates baarides üle Eesti. Me oleme õppinud, et baaritööd peab tegema FUN’iga. Kliendid on baaris, et lõbutseda ja meie hoolitseme külaliste eest just nii, nagu neile meeldib. Me teeme seda, mida me armastame!

MERLYN BLUMFELDT

Merlyni vaadates ei ütleks vist küll keegi, et tema lemmikute kokteilide hulka kuuluvad Tommy`s Mezcal Margariita, Tequila ja Kalvados shotid. Tegemist on tõelise kaunitariga, kes hullutab rahvast fantastiliste jookidega. Oma kliente kostitab ta parima meelega laia naeratuse ja Negroniga. Õhtu lõpetuseks pakub Merlyn kindlasti ka Fernet Brancat (tugev ürditõmmis paneb kõhu tööle ja järgmine päev on parem olla). Peale leti taga olemise, meeldib Merlynile diivanil patju kaisutada.

RAIN PALOSON

Raini iseloomustab kõige paremini see, et just tema meeskonda tahavad kõik kuuluda – ideaalne (b)paarimees. Mis on Raini lemmikkokteil? Kindlasti Negroni, aga klientide tarbeks sheigib ta kõige parema meelega Whiskey Sour-i nimelist klassikut (valk, sidrunimahl ja vesi annavad hea tagasiside ka hommikul). Kui ta parasjagu baarileti taga pole, siis veedab ta aega mõnes palmisaare baaris ja klõpsib pilte.

TAAVI TENSO

Taavi Tenso naljalt paigal ei püsi ja sama asja kaks korda teha ei taha. Viimase kümne aasta jooksul on ta toitlustuses ja hotellinduses peaaegu kõik töökohad ära proovinud, kuid kõige põnevamaks alati kokteile pidanud. Klientidele pakub ta elamust – olgu selleks kas maitse, lõhn, välimus või pudelite loopimine. Nii oligi Taavi see mees, kes esindas Eestit 2017. aastal IBA (International Bartenders Association) maailma kokteilivõistluse „show“ kategoorias. Peale leti taga olemise, meeldib talle ekstreemsustega tegeleda, lohe taga mööda vett libiseda või Boulevardieri juua.

ERKI VEIKO

Erki on mees, nagu orkester – rätsep, programmeerija, turundushunt, elektrik jne. Ilmselgelt pole tänu sellele tema baaritöö kogemus nii suur, kuid kõik teeb tasa tema suhtumine. Kuidas teisti seletada seda, et kui ta unustab Mojito põhikomponendi „laim“ lisada, kiidab külaline ikka kokteili nii, et tellib veel! Talle endale meeldib Negronisid libistada, aga klientidele teeb hea meelega Mojitosid. Õhtud lähevad temaga tavaliselt päiksetõusuni või saunani (hommikud on rasked).

MIKK KELDER

Mikk on staar-baarmen, kellele meeldib tegutseda ja rutiini igal võimalusel vältida. Just rutiini vältimiseks võitis hiljuti Mikk Tallinnas „Beefeater MIX LDN 2017“ nimelise võistluse, esindas Eestit Londonis ja sõitis sealt otse New Yorki, et töötada kolm kuud Mezcal`i baaris. Mikk ise armastab kõiki võimalikke versioone Whiskey Sour´ist ja klientidele tutvustab hea meelega Negron`it. Õhtu lõpuks on kõik ühel pool letti.

LIISI KÜTT

Liisi on leti taga tegelikult see kaaslane, kellest baari lõbutsema minnes unistad. Tema lemmik tegevus on pakkuda kõigile midagi uut. Kui sa viskit ei joo, siis hakkad jooma. Kui džinn ei maitse, hakkab maitsema – õnnelikud kliendid on tema eesmärk isegi siis, kui see pole lihtne. Liisile meeldib kõik, mis on lõbus – pidutsemine Las Vegases, sukeldumine Filipiinidel, kabrioletiga Miamis ringi kulgemine ja kokteilide joomine. Seikluste tarbeks võitis Liisi ära ka „Bacardi Cruise Cocktail“ võistluse.

LENAR LEHTLA

Lenar on tõsiseltvõetav ja kirglik baarmen, kes on kogunud kogemusi neljalt erinevalt kontinendilt. Kokteile valmistades rakendab ta erinevates laborites kasutatavaid teadmisi. Lenari trumbiks on valmistada erinevaid elamusterohkeid jooke ning alkoholimaailma teemadel tunneb ta end kindlalt. Üheks oma lemmikuks peab ta Sazerac’i. Huviline võib kuulda põnevaid lugusid joogi eri tehanikatest, ajaloost, visionääridest sellel alal. Tema üheks missiooniks on anda teada, et baaris on õige Käsitööjää kõige alus...